Onze collega’s en vrienden denken dat wij elke week naar een concert gaan maar dat is echt niet waar hoor.
Akkoord, afgelopen donderdag zijn we nog naar Het Zesde Metaal geweest maar de reden waarom we gisteren naar het Cultureel Centrum in Heist op den Berg gingen had niks te maken met muziek maar des te meer met een Burn-out.
Aan het woord over dit onderwerp was Arnout van den Bossche. Als ik eerlijk ben dan moet ik toegeven dat ik nog nooit van de man had gehoord maar Conny vond zijn vorige show “De Relatiefluisteraar” zo goed dat we gisteren dus naar “Burn-out voor beginners” zijn geweest.
We hebben het ons niet beklaagd. Lang geleden dat ik nog zo gelachen heb. De man is gewoon geniaal. En alles wat hij vertelt is zo herkenbaar. Bijna alles wat hij vertelt heb ik (en waarschijnlijk ook alle andere bezoekers) al wel eens meegemaakt. De baas die altijd en overal is en de baas die je nooit ziet, de collega die altijd een reply to all doet op alle mails die hij ontvangt. Enorm grappig en herkenbaar.
Ook hier moet ik weer zeggen : als je de kans krijgt om hem aan het werk te zien … DOEN !
https://arnoutvandenbossche.be/show/