Ondanks het feit dat ik het heel druk heb op ’t werk, misschien wel te druk, had ik voor deze namiddag toch een paar uurtjes recup opgenomen.
De reden : een namiddagvoorstelling in CC Zwanenberg in Heist op den Berg.
Vandaag waren daar in de blauwe zaal Geena Lisa, Andrea Croonenberghs en Sam Verhoeven te gast met hun Houden van show.
In eerste instantie dacht ik dat ik 80 minuten meezingers à la Christoff of Jo Vally of zoiets zou krijgen maar dat draaide toch anders uit.
Wat stond er dan wel op het programma? Wim De Craene, Kris De Bruyne, Wim Sonneveld, Bart Peeters, Boudewijn de Groot, André van Duin en ook Ramses Shaffy en Liesbeth List (met onder andere één van mijn all-time favourites : Pastorale.
Het werd dus een topnamiddag met meesterwerkjes uit de kleinkunst en chanson van de Lage Landen.
Daar offer ik graag een half dagje recup aan op hoor. Het deed wel raar om dit zonder mondmasker te doen. Gelukkig was het in de blauwe zaal, daar zit je niet zo dicht opeen als in de grote zaal.
