BBQ (deel 2)

bbq.jpgDe tweede barbecue op drie dagen tijd is achter de rug.

Vandaag waren de collega’s van ons team aan de beurt. Wat enkele jaren begon als “we zouden zo toch eens een BBQ moeten doen met ons team” is ondertussen uitgegroeid tot een traditie : gezellig samen met de collega’s, partners en kinderen bij iemand thuis. En vandaag hadden we het weer nog mee ook. Als bonus hebben we ook nog een tiental luchtballons zien overkomen maar dat kan wel gebeuren wanneer je in het Waasland zit. Afgelopen vrijdag had ik er ook al 5 geteld.

Maar vanaf morgen is het “mooie liedje” uit en moet er terug gewerkt worden. Gelukkig is het niet voor zo heel lang want ik heb nog een drietal weken vakantie te goed dit jaar Lachen.

Met de ribben gaat het trouwens al behoorlijk beter. Kousen aandoen is nog altijd een marteling maar het is toch niet meer zo erg als eergisteren. Lopen zit er helaas voorlopig toch niet in. Daar durf ik nog niet mee te herbeginnen.