Een vrij rustige zaterdag gehad vandaag. Lekker uitgeslapen, gaan winkelen, eten klaargemaakt en verorbert en dan de auto ingestapt.
Eerst de PC naar de computerzaak gedaan om terug virusvrij te maken. Het virus in kwestie kwam hen trouwens bekend voor dus ik hoop dat ze het kunnen oplossen.
En dan ging het naar Mechelen. In de Nekkerhal was het immers Boekenfestijn en dat is het inderdaad ook geworden. Voor het schamele bedrag van 50€ had ik tien thrillers in mijn karretje liggen :
– Niemand Zeggen – Sarah Diamond
– De Schaduwvrouw – Sarah Diamond
– De Gaudi Sleutel – Esteban Martin & Andreu Carranza
– Project Babylon – Andreas Wilhelm
– Spion van God – Juan Gomez Jurado
– Contract met God – Juan Gomez Jurado
– Het graf van Alexander – Will Adams
– Satanslied – Karl Hammer-Kaatee
– De zoon van Breda – Arturo Pérez-Reverte
– Rubensrood – Staf Schoeters
Een vijftal stripverhalen en evenveel metalen Coca Cola kalenders belandden ook nog in mijn karretje zodat het bezoekje aan de Nekkerhal zeker geslaagd mag worden genoemd.
Hoi Luc,
Via Google jouw verslag gevonden van de Great North Run 2010.
Ga hem dit jaar ook lopen en was aan het zoeken naar informatie, dus heb je verslag met belangstelling gelezen.
Helaas kon ik daar niet meer reageren dus nu maar zo.
Heb je nog adviezen wat wel en niet te doen?
Ervaring heb ik wel, na o.a. NewYork en London Marathon, maar tips zijn altijd welkom.
Misschien via de mail?
Bedankt,
John
LikeLike