Behoorlijk wat sneeuw gezien vandaag. Bij mijn eerste activiteit mocht het gerust wat minder sneeuw geweest zijn, bij de tweede activiteit mocht het dan weer meer geweest zijn.
Ik was nog niet helemaal wakker toen ik de sneeuwschep nam en de oprit sneeuwvrij begon te maken. Na een uurtje zweten was de meeste sneeuw weggeruimd. Dat was alvast een goede training.
Na het middageten begon ik dan aan mijn tweede activiteit : een wandeling van ruim 9km door de sneeuw. Maar die hoeveelheid sneeuw viel eigenlijk tegen. Om echt mooie foto’s te maken mocht er gerust wat meer liggen. Maar toch heb ik een aantal mooie foto’s kunnen maken (al zeg ik het zelf).







Een heel weekend gietende regen, op maandag een mooie zonnige dag en wat voor weer het vandaag was weet ik niet want ik zag niets door de mist.
Wat doet een mens terwijl de helft van België verzuipt ?
Voilà, de eerste “Roparundag” van het weekend zit er op.