In het begin van het jaar zag het er naar uit dat er dit jaar niet veel zou veranderen aan de blikjesverzameling, ondanks het feit dat het een Olympisch jaar is.
Mijn reis naar Wales had me immers maar 1 blikje opgeleverd, een dikke tegenvaller dus. Maar ondertussen staat de teller op 21 blikjes.
Nog niet zo lang geleden kreeg ik nog twee Italiaanse blikjes van collega Chris.

En vandaag zijn er nog 3 Chinese biggetjes blikjes bijgekomen. Mijn broer is namelijk net terug van een fietsvakantie in China. Dat brengt het totaal nu op 651 blikjes.

Eigenlijk zou ik ze wel eens allemaal uitgestald willen zien maar daarvoor ontbreekt het me helaas aan ruimte. Anderzijds, een postzegelverzamelaar hangt zijn postzegels ook niet aan de muur hè.
Ook de autoverzameling boert vrij goed. Ik heb net de bevestiging vanuit Engeland gekregen dat er twee autootjes onderweg zijn met de post.