Jawel, ik heb vanmorgen een uur gelopen. Dat was eigenlijk niet de bedoeling maar het is er wel van gekomen.
Ik wou eigenlijk maar 7,5 km lopen. Maar toen ik onderweg was besloot ik om er, net als vorige week zaterdag, toch minstens 8km van te maken. Toen die 8km dichterbij kwam dacht ik bij mezelf :”Waarom niet ineens het uur vol maken ?”. En dat heb ik dan maar gedaan en zo kwam ik uit op 8,78 km. Ik heb grotendeels het parcours van de Monumentenloop gedaan. Dit jaar wordt deze immers gelopen op 10 september en dan zit ik in Cornwall. Ik kan de Monumentenloop trouwens bij iedereen aanraden. Voor meer info : http://www.kasteellopers.be/ en doorklikken op Monumentenloop

Het moet een “eeuwigheid” geleden zijn dat ik nog eens een uur gelopen heb maar het zal zeker niet de laatste keer zijn.
Voor volgend weekend staat er nog eens een jogging op het programma : Dwars door Turnhout. Daar ga ik wel voor de korte afstand van 5,4 km. Een 11km zie ik op dit moment nog helemaal niet zitten.
En dan is het verder aftellen naar mijn vakantie want binnen twee weken is het eindelijk zover. Ik heb de afgelopen 6 weken al 8 keer een collega een “fijne vakantie” moeten wensen (en ik heb in mijn team maar 6 collega’s !) maar dan is het eindelijk aan mij.