Tweede en derde etappe

Etappe 2 en etappe 3 van mijn “sportief weekend” zijn ook gelukt.

Deze voormiddag de loopschoenen aangetrokken voor een korte looptraining. Een halfuurtje zou voldoende moeten zijn en dat is het dus ook geworden. 4,5 km in net geen 28 minuten. Douche genomen, eten om dan iets na de klok van één aan de tweede activiteit van de dag te beginnen.

20090405 cijfers

Met het fietske richting Café ’t Kruiske in Bevel. Daar had ik rond 2u afgesproken met Carine om de Diamantroute met de fiets te verkennen. Zij wou haar nieuwe fiets eens proberen, ik wou vooral de route eens verkennen zodat ik een gedetailleerde routebeschrijving kan maken. Die gaan we op 9 mei immers met ons Roparunteam als ultieme training doen. De route is weliswaar goed afgepijld maar we krijgen een aantal Nederlandse gasten en we moeten die mensen toch goed ontvangen nietwaar.

fiets

De Diamantroute is zo’n 31km lang. Op zich is dat niet zo ver maar toch was het niet simpel. Er stond namelijk behoorlijk meer wind dan men zou denken. De bomen bewogen weliswaar niet maar toch was er een stevige bries voelbaar. Eigenaardig genoeg leek die uit alle richtingen te komen.

Ik was dan ook blij dat we na 20 km aan “De Slappe Uier” in Nijlen even stopten om iets te drinken. Van daar was het nog een dikke 10km naar ’t Kruiske waar er weer een smakelijk Ice Tea werd gedronken (al had er één iemand meer goesting in een zoete Kriek). We waren daar trouwens net op tijd om te zien dat Stijn Devolder de Ronde had gewonnen. Ik had liever Nick Nuyens zien winnen maar was toch blij om te zien dat mijn 2de favoriet, Bjorn Leukemans, mooi als achtste over de meet was gereden.

Diamantroute
Tenslotte nog een ritje van net geen 14km naar huis en het sportieve weekend zat er op. In totaal 15,50 km gelopen en 60 km gefietst, niet slecht dus voor twee dagen.

Morgen een rustdag, dinsdag proberen om 7 à 8 km te lopen en donderdagavond dan naar Lier om, samen met Sally, proberen een 16km te lopen.

Een gedachte over “Tweede en derde etappe

  1. Onbekend's avatar Marc april 6, 2009 / 9:43 pm

    Dat was inderdaad een sportief weekend, daar kan ik nog wat van leren.

    Like

Reacties zijn gesloten.