Afscheid

Ondanks het feit dat ik nog kan genieten van een volledige week vakantie ben ik vandaag toch een halve dag op ’t werk geweest. En neen, ik begin niet gek te worden.

Vandaag hebben we echter officieel afscheid genomen van twee collega’s, waarvan er één mijn manager is. Beiden vertrekken terug naar het bedrijf met de oranje leeuw. Vanmiddag zijn we met heel de ploeg even naar Pizzahut geweest en om 16u was er dan een bescheiden afscheidsdrink. Morgen zouden we dan te weten komen wie onze nieuwe "baas" wordt. Jammer genoeg kan ik dan niet aanwezig zijn maar mijn andere collega’s hebben me beloofd om me op de hoogte te houden.

Zoals eerder beloofd kan ik ook al een paar vakantiefoto’s laten zien. Het eerste hoogtepunt was Whitby Abbey in Yorkshire. Ik heb een zwak voor ruïnes van kastelen en abdijen en dan zit je in het Verenigd Koninkrijk wel op z’n plaats natuurlijk. Whitby Abbey ligt hoog op een klif en bij je bezoek krijg je ook een gratis audio-tourguide mee. Het weer was perfect : zwaarbewolkt maar droog en winderig.

Whitby Abbey :

whitby abbey

Whitby :

whitby town

Een gedachte over “Afscheid

  1. Gunther's avatar Gunther juni 23, 2008 / 10:20 pm

    Welkom terug Luc !!!
    En jawel, die koelte-halsbanden, dat had gekund, want ze worden nu ook al voor mensen gemaakt !!! Volgend jaar bestellen in VIVIUM-kleuren ??? 😉

    Like

Reacties zijn gesloten.