Loopweer ?

storm.jpgDoor het gure weer van de afgelopen dagen staat het lopen deze week op een laag pitje. Gisteren stond er zoveel wind dat ik het risico loopt om achteruit te lopen. En vandaag was ik mijn snorkel en zwembandjes vergetenKnipogen. De Jan Van Rijswijcklaan, de Legrellelaan, de Desguinlei … ze stonden allemaal onder water. UEn uiteraard helpt het vele werk ook niet echt.

Er zijn deze week al wel enkele pluspuntjes geweest die het wat verzachten. Mijn aanslagbiljet is aangekomen (als je geld terugtrekt is dat een pluspuntje). Ik heb weer een paar koopjes kunnen doen op Ebay. Bij dezelfde verkoper als twee weken geleden heb ik weer 8 Ohee’s kunnen kopen en weer heb ik gemiddeld 2,50 euro per stuk betaald.

Ander nieuws op stripgebied : ik heb vandaag mijn vierde exemplaar van Het Geheim van de Eenhoorn aangekocht. Ik had al de gewone versie, een luxe versie van Lekturama, een versie in het Brussels en nu dus een vierde versie. Deze keer is een mooi hardcover versie, uitgebracht door Editions Atlas. Belangrijk aan deze versie is echter de bijkomende informatie die bij het album hoort : een nieuwsoverzicht van de tijd waarin het verhaal werd geschreven, informatie over de bronnen die gebruikt werden bij het tekenen van het verhaal en nog veel meer. Vermoedelijk ga ik wel de hele reeks nemen.

 

kuifje.jpg