Snelheid

Zoals elke dinsdag ben ik ook vandaag de dag weer begonnen met een looptochtje. Om kwart voor zeven vertrokken voor wat een tocht van 6,63km zou worden op 43 minuten. Wat me vandaag meeviel was de “versnelling” op het einde. De laatste 600 meter werd zelfs afgelegd aan een gemiddelde snelheid van 10km/u.

 

lopen20100810.jpg

Wat ik wel jammer vind is het feit dat ik op 19 september niet zal kunnen deelnemen aan de Bosmarathon in Buggenhout. Ik zou dan wel hebben meegedaan aan de halve marathon uiteraard. Deze loop wordt georganiseerd door Roparunteam 83 uit Londerzeel ten voordele van Kom Op Tegen Kanker.

bosmarathon.jpg

Helaas sta ik dan met 54.999 andere mensen aan de start van de Great North Run. Maar als je niets te doen hebt en je zoekt nog een uitdaging … rij even naar Buggenhout. Meer info op www.bosmarathon.be