Druk druk druk

Weinig tijd om te bloggen tegenwoordig.

De oorzaak is vrij simpel ; nog 7 weken en dan is het Roparun weekend en dan wordt het dus spannend. hebben we aan alles gedacht ? Wat moeten we nog hebben ? Hebben we wel genoeg van alles ?

Vorig weekend was het groepstraining. Volgend weekend op zaterdag de Ronde van Zele en op zondag parcoursverkenning met de wagen. De week daarop is het teambijeenkomst in Rotterdam en nog een week later hebben we onze laatste groepstraining.

Ondertussen moeten de teamgegevens aangeleverd worden op de Roparunwebsite en organiseren we nog een tombola. En dan vergeet ik nog de slideshow voor onze eigen teambijeenkomst die moeten gemaakt worden.

Lopen zit er deze week niet in maar ik wandel tegenwoordig wel 5km per dag : ’s ochtends 2 km van Berchem station naar ’t werk en ’s avonds 3 km van ’t werk naar Antwerpen-Centraal.