Het trainingsschema zei dat er vandaag 16 km moest gelopen worden aan 7 min/km.
Daarom had ik met Sally afgesproken in Lier om 18u. Een gigantische file op de Brusselse Ring zorgde er helaas voor dat we pas om 18u30 vertrokken. Ondertussen was Marleen, die we zouden oppikken aan CC De Mol, ons al tegemoet aan ’t komen op de vesten.
Het ging vandaag stukken beter dan vorige zaterdag. We hadden direct het goede ritme te pakken. Na een goeie 11 km zat de training er voor Marleen op zodat we het laatste stuk met z’n tweeën hebben afgewerkt. Uiteindelijk hadden we 15km op 1u44 dus bijna exact 7 min/km.
We hebben dus even snel gelopen als vorige week alleen hadden we allebei het gevoel dat het veel sneller was geweest. Het verschil is echter dat we vorige week de eerste 6 km veel sneller gelopen hebben waardoor de snelheid tegen het einde een pak lager was. Vandaag hebben we veel constanter gelopen.
Ik voel me ook minder moe dan vorige week. Hieronder nog even de cijfers :
