Sport en Spel

Heel het weekend stond in het teken van sport en spel.

Gisteren was het "spel-dag". Samen met een een aantal collega’s naar Harderwijk getrokken. Daar vond het ING Voetbaltornooi plaats en iedereen weet dat voetbal geen sport maar wel een spel is 😉

Twee derde van de ploeg bestond uit VIVIUM’ers maar voor de laatste organisatie van bijna ex-ING’er Joeri maakten ze graag de verplaatsing.

ING BELGIUM TERUG SAMEN
 

Ze hadden immers een tweede plaats te verdedigen. En bijna slaagden ze in hun opzet. De halve finale werd nipt verloren. De strijd om de derde plaats werd beslecht via penalties en die hebben ze nipt gewonnen. Binnenkort staat er dan ook een ING-beker te pronken op de VIVIUM-zetel. De Belgische ploegen hebben het trouwens goed gedaan daar. Drie ploegen op 22 en twee ervan op het podium. Eigenlijk hadden het de twee hoogste schavotjes moeten zijn maar blijkbaar mocht de ploeg van ING Brussel niet winnen. De "kenners" vonden de scheidsrechter nogal partijdig.

Dat probleem heb je bij loopwedstrijden niet. Hij of zij die eerst over de meet loopt heeft gewonnen. En daarmee zijn we bij het sportgedeelte van het weekend gekomen.

Deze voormiddag nog eens gaan lopen. Omdat ik nog altijd aan ’t bekomen ben van de Roparun heb ik me weer beperkt tot een klein halfuurtje. Vanaf juni zal ik toch terug wat langer moeten gaan lopen want anders ga ik me in Eindhoven helemaal belachelijk maken.

Om af te sluiten de cijferkes van vandaag

20080525 CIJFERS