A Star is Born

Zoals gisteren beloofd zou het vandaag over cultuur gaan wat met twee toneelvoorstellingen op één weekend niet moeilijk kan zijn.

Het begon vrijdag met de première van "Barak Faunus" door toneelkring Oud KLJ in Vorselaar. Het was een klassiek "blijspel in drie bedrijven" met mijn kapster in de hoofdrol. Behoorlijk wat gelachen, enkele mooie acteerprestaties, alleen waren de laatste 5 minuten wat flauw (maar dat komt nogal meer voor bij "blijspelen in drie bedrijven".

Zaterdag stond er dan de laatste voorstelling van "Vraag het maar aan de postbode" op het programma, gebracht door de Landelijke Gilde in de Stadsschouwburg van Peulis (ook gekend als de turnzaal van de basisschool). Eén van de rollen was weggelegd voor collega Heidi. Aangezien er tussen het publiek onder andere 8 collega’s met hun familie zaten en ook nog een aantal andere kennissen en familieleden was ze behoorlijk nerveus. Waarom dat nodig was weten we niet want ze deed het voortreffelijk !

Het stuk op zich was ook grappig en de rest van de acteurs, waaronder IT-collega Wim, waren bijna zo goed als ons Heidi.

Hieronder kun je Heidi (links) en Wim (rechts) aan het werk zien.

oscar nominatie

Vandaag trouwens nog eens een parcoursverkenning gedaan. Ik heb weer een mooie tocht uitgestippeld, dit keer 22 km lang. Deze tocht staat gepland voor 2 maart en de bedoeling is weer om een aantal collega-roparunners uit te nodigen.