Ups & Downs

Ups en downs … iedereen heeft ze al eens. Ik had er vandaag behoorlijk wat, eigenlijk teveel om goed te zijn.

De dag begon met een serieuze down : te vroeg moeten opstaan na een nachtje heel slecht slapen. Er speelde gewoon veel te veel door mijn hoofd (reis- , roparun- en marathonvoorbereidingen).

Aangekomen op het werk had ik dan weer een up : de Roparunkledij was immers geleverd en ze ziet er heel mooi uit. Deze up werd dan weer gevolgd door een down want niet alle kledij was geleverd. Een mailtje naar Decathlon en korte tijd later kreeg ik al een antwoord : de rest stond nog bij de drukker maar daar zou snel werk van gemaakt worden.

Het feit dat ik meer werk heb liggen dan me lief is was weer een volgende down die al snel werd weggewerkt door de volgende up namelijk het feit dat ik onze “luxe” vergaderzaal op de zestiende verdieping heb kunnen vastleggen voor onze ontmoeting met de andere Vlaamse teams.

En na een behoorlijke natte pendeltocht huiswaarts kwam dan de grootste downer van de dag : Kathleen verlaat K3 !!!!! Het leven zal nooit meer hetzelfde zijn.

k3