Natuurloop Lier

De vierde Natuurloop van AC LYRA van dit seizoen zit er op. Ik denk niet dat ik ooit zoveel volk aan de start heb gezien. Het was dan ook prachtig weer om in te lopen.

Het leek er wel een Roparunreünie. Eerst zag kwam ik Dirk tegen, één van de vier lopers die ik tijdens mijn eerste Roparun in 2006 heb begeleid. Hij kwam net terug uit een lange blessure en ging zijn eerste wedstrijd lopen om eens te zien het ging. Hij heeft uiteindelijk de 5km uitgelopen in iets van een 17 minuten. Ook Roparunner Kim zou de vijf kilometer doen.

Om 13u40 werden we dan aan de Zaat op gang geschoten. Het vertrek ging omwille van de massa vertrekkers nog trager dan anders. 2 km heeft Sally me gezelschap gehouden en dan ging ze er vandoor. Zij zou eindigen in 55 minuten. Acht minuten later liep ik dan over de meet.

Na te hebben meegewerkt aan een onderzoek van de K.U. Leuven nog een even gebabbeld met Sally en Marleen (dus ook twee Roparunners) en daarna naar huis.

Vanavond nog een voorstelling van één van onze lokale toneelverenigingen meepakken. Dan naar bed want morgen moet er gewerkt worden (jaja op zondag) en vermoedelijk van daar recht naar Maasmechelen voor een bezoekje aan Maaslandstrip.

20090214 cijfers